GRAVITY SYSTÉM

Účinná prevence s Gravity® - GTS® a POWER TOWER®

Rychlé výsledky v tréninku a rehabilitaci jsou skvělou vlastností těchto mimořádně efektivních strojů v 3D funkčním tréninku. Unikátnost spočívá v neomezených možnostech rozsahu pohybu, jeho vhodnost pro všechny věkové kategorie i pro všechny úrovně fyzické kondice.

Bolí Vás po ránu celý člověk, nemůžete vstát, bolí Vás záda nebo se trápíte s poúrazovou rekonvalescencí? Prostě nevíte jak dál? Změňte své limity pravidelnou prevencí! Cvičte na stroji, na kterých využijete maximální možnost rozsahu pohybu a zapojíte tak celé svalové skupiny.

Téměř každý pohyb na těchto strojích zapojuje stabilizátory břišních a zádových svalů. Jednotlivé cviky jsou mezi sebou snadno, rychle a plynule navázány a tím oddalujete nástup svalové únavy. Cvičení je tak kratší a efektivnější! Vaše srdce pracuje v zóně kardiovaskulární vytrvalosti a tím zvyšujete i finální efekt rezistentního tréninku. Pravidelným tréninkem pečujete o kloubní aparát, zpevňujete svaly i vazy. Stačí Vám 20 - 30 minut tréninku třikrát týdně a změny jsou okamžitě znatelné.

GRAVITY® - komplexní funkční trénink a mnohem více

Program GRAVITY® na strojích Total Gym®  je světově nejrozšířenější forma funkčního tréninku využívajících volné kladky a nakloněné roviny jako primárního parametru intenzity cvičení.

Proč GRAVITY®?

Na jednom nářadí lze provádět  více než 200 cviků.  Lze využít pro trénink všech výkonnostních skupin, individuální rehabilitace, program Pilates, Boot Camp, Fyzioterapie, Group, Semi-private group až po trénink vrcholových sportovců či programů redukce hmotnosti.

GRAVITY představuje časově efektivní a produktivní trénink. Toto 30minutové cvičení přináší neuvěřitelné výsledky, které můžete vidět a cítit velmi rychle.

 

 

 • GRAVITYPilates® Nářadí lze využít pro specifický individuální trénink Pilates- protažení.
 • GRAVITYPersonalTraining® Program GRAVITY® zajišťuje vše co osobní trenér pro svoji práci potřebuje s ohledem na kondici a zdravotní stav cvičence.
 • GRAVITYPost-rehab® Rehabilitace a fyzioterapie jsou stále častěji vyhledávanými obory v komerčních fitness centrech a studiích.

 

 

 

GRAVITY®

trénink na strojích GTS® představuje mimořádně efektivní funkční trénink využívající váhu vlastního těla

 • Rychlé a viditelné výsledky
 • Tvarování postavy
 • Zvýšení svalové síly, dynamiky
 • Zvýšení flexibility a rozsahu pohybu
 • Posílení metabolismu
 • Redukce hmotnosti
 • podpora kardiovaskulárního systému
 • časová nenáročnost

GRAVITY TRAINING SYSTEM ® (dále jen GTS®) je dynamický systém cvičení na unikátním cvičebním stroji, který díky své konstrukci umožňuje velmi kvalitní a efektivní funkční trénink. Za pouhých 30 - 40 min tréninku na GTS® získáte stejné výsledky jako při běžném hodiny trvajícím cvičení v posilovně. Je to jeden z mála strojů, který opravdu umožňuje společné cvičení profesionálních sportovců s absolutními sportovními začátečníky. GTS® lze zaměřit na velké množství fitness i zdravotních cílů, od svalové hypertrofie, zpevnění těla a redukce hmotnosti až po rehabilitaci kloubů a svalů a v neposlední řadě i zlepšení sportovní výkonnosti.

Základem GTS® je nakloněná rovina s pohyblivou deskou, cvičí se s vahou vlastního těla proti zemské gravitaci. Zatížení si každý lehce přizpůsobí nastavením sklonu pohyblivé desky. Osm stupňů zátěže lze nastavit podle potřeb a fyzické zdatnosti cvičence tak, aby zatížení svalových skupin bylo co nejvíce optimální. Kladkový systém umožňuje velkou volnost pohybu ve všech rovinách a tím i velmi široký zásobník cviků.

Konstrukce GTS® nabízí nejlepší funkční trénink! Trénink, při kterém se synergicky zapojuje více svalových skupin ve stejné chvíli, což umožňuje produktivnější trénink a při kterém se využívá přirozených pohybových vzorců ve všech třech rovinách se nazývá funkční trénink. Výhodou cvičení na stroji GTS®, při kterém můžete procvičovat až 250 různých cviků je, že téměř každý cvik zapojuje stabilizátory břišních a zádových svalů, a procvičuje několik svalových skupin současně, což oddaluje nástup svalové únavy a dělá cvičení kratší a efektivnější. Jedná se o komplexní tělesné cvičení, přičemž jsou posilovány i svaly hlubokého stabilizačního systému.

Dalším důvodem vysoké efektivity cvičení na GTS® je, že technologie GTS® spojuje kardio trénink s rezistentním tréninkem a vy absolvujete oba v krátkém časovém úseku. Rezistentní trénink (pro získání svalové hmoty a zvýšení metabolismu) je v tradičním případě (činky, stroje) založen na lineárním pohybu a vyžaduje hodiny v posilovně 3 až 5 dní v týdnu. Je dokázáno, že rezistentní trénink pomáhá spalovat kalorie i po cvičení, ale kdo má tolik času pro takový druh cvičení? Řešením je trénink na GTS®! Při cvičení na GTS® rychle přecházíte od jednoho cviku na jiný, pohybujete se ve více rovinách a zapojujete více svalů, vaše srdce je schopné pracovat v zóně kardiovaskulární vytrvalosti, čímž se zvyšuje produktivita rezistentního tréninku.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 01 Únor 2016 11:41